Georges Kars

51695. Stromy v krajině

popis: Olej na plátně, 30x25 cm. Signováno vlevo nahoře Kars 07. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi:
1882-1945
Narodil se v Kralupech nad Vltavou. Studoval akademii v Mnichově. Studijní cestu podnikl po Iberském poloostrově. Zbytek života již žil a tvořil v zahraničí - ve Francii, Belgii, Španělsku a vzhledem ke svému židovskému původu se v období fašismu uchýlil do Švýcarska, kde svůj život ukončil skokem z okna.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 150 000 Kč.

dražba ukončena: 28.10.2020 21:07:55

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 18 000 Kč