Georges Kars

38304. Zátiší s kyticí

popis: Olej na kartonu, 53x45 cm. Signováno vpravo dole Kars 26. Rám.

Pozn.: V minulosti amatérsky čištěno. Nekvalitně přelakováno. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi:
1882-1945
Narodil se v Kralupech nad Vltavou. Studoval akademii v Mnichově. Studijní cestu podnikl po Iberském poloostrově. Zbytek života již žil a tvořil v zahraničí - ve Francii, Belgii, Španělsku a vzhledem ke svému židovskému původu se v období fašismu uchýlil do Švýcarska, kde svůj život ukončil skokem z okna.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 150 000 Kč.

dražba ukončena: 28.11.2019 22:37:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 70 000 Kč