Georgi Christov - Lesní cesta

Olej na kartonu, 26x22 cm, signováno vpravo dole G. Christov, rám.

1897, Slivno v Bulharsku
Žák UMPRUM v Sofii, kde se učil i u prof. Jaroslava Věšína a Jana Mrkvičky. Poté se učil v Praze na AVU (1924; prof. V. Hynais). Studijně procestoval Francii, Německo, Rakousku, Turecko a Polsko. Vystavoval v Pardubicích i Chrudimi.

3423. Lesní cesta
Dražba ukončena:26.11.2015 21:22:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč