Georgi Christov - Domky na útesu

Olej na kartonu, 40x32 cm. Signováno vlevo dole G. Christov. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1897-1966

20421. Domky na útesu
Dražba ukončena:31.05.2018 18:27:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 000 Kč