Georgi Christov - Městečko

Olej na překližce, 40x32 cm. Signováno vpravo dole G. Christof. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.

o autorovi: 1897-1966

21276. Městečko
Dražba ukončena:27.06.2018 21:34:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč