Georgi Christov - Opevnění u moře

Olej na kartonu, 32x48 cm. Signováno vlevo dole G. Christov. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1897-1966

29229. Opevnění u moře
Dražba ukončena:28.02.2019 21:52:44
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:1 500 Kč