Georgi Christov - Šumná Vydra

Olej na kartonu, 38x47 cm. Signováno vpravo dole G. Christov. Rám.

o autorovi: 1897-1966

21559. Šumná Vydra
Dražba ukončena:28.06.2018 21:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:10 000 Kč