Georgi Christov - V zátoce

Olej na kartonu, 22x26 cm. Signováno vpravo dole G. Christov. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1897-1966

22351. V zátoce
Dražba ukončena:26.09.2018 19:19:35
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 300 Kč