Georgi Christov - Vesnice za rybníkem

Olej na kartonu, 25x25 cm, signováno vpravo dole Christov, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1897-1966

8193. Vesnice za rybníkem
Dražba ukončena:23.02.2017 18:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč