Georgi Christov - Vesnička za rybníkem

Olej na kartonu, 25x25 cm. Signováno vpravo dole Christov. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1897-1966

303650. Vesnička za rybníkem
Dražba ukončena:17.02.2020 20:02:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 000 Kč