Georgi Christov - Zámek nad řekou

Olej na plátně. 50x40 cm. Signováno vpravo dole G. Christov. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1897-1966

302361. Zámek nad řekou
Dražba ukončena:26.11.2019 20:20:11
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč