Olej na plátně. 50x40 cm. Signováno vpravo dole G. Christov. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1897-1966 Původem bulharský malíř. Studoval v Praze AVU u prof. Hynaise. Tvořil převážně impresionistické krajinomalby.