Georgi Dimitrov Baev

49167. Bez názvu

popis: Akryl na plátně, 63x80 cm. Signováno vpravo dole F. Baev. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1924 - 2007
Bulharský malíř.

dražba ukončena: 30.09.2020 20:41:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 32 000 Kč