Georgi Dimitrov Baev - U moře

Akryl na sololitu, 48x58 cm. Signováno vpravo dole G. Baev 86. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1924 - 2007
Bulharský malíř.

49099. U moře
Dražba ukončena:30.09.2020 19:48:41
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:31 000 Kč