Georgi Dimitrov Baev

49099. U moře

popis: Akryl na sololitu, 48x58 cm. Signováno vpravo dole G. Baev 86. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1924 - 2007
Bulharský malíř.

zbývá: 1 dnů, 6 hodin

konec dražby: 30.09.2020 19:33:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 700 Kč