Géza Včelička - Dvorek

Kombinovaná technika, 50x38 cm. Signováno vpravo dole Včelička 41. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1901 – 1966
Malíř, fotograf, spisovatel, novinář. Ve výtvarné tvorbě se věnoval především krajinomalbě, maloval také zátiší. Samostatnou výstavu mu uspořádal Památník národního písemnictví v r. 1986.

22886. Dvorek
Dražba ukončena:27.09.2018 23:35:16
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč