Kombinovaná technika, 35x24 cm. Signováno vlevo dole Včelička 39. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 54 cm
o autorovi: 1901 – 1966
Malíř, fotograf, spisovatel, novinář. Ve výtvarné tvorbě se věnoval především krajinomalbě, maloval také zátiší. Samostatnou výstavu mu uspořádal Památník národního písemnictví v r. 1986.