Géza Včelička

54674. Ulička

popis: Kombinovaná technika, 52x35 cm. Signováno vpravo dole Včelička 43. Rám, sklo.

pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 27.01.2021 20:21:53

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 5 000 Kč