Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo nahoře azbukou nečitelně. Rámováno.
Stav: Rám poškozen.
Nejdelší strana: 64 cm
o autorovi: 1898 – 1966 Polský malíř bulharského původu (Grzegorz Steffanow Mendoly)