Grzegorz Mendoly - Růže v modrém džbánku

Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vpravo nahoře G. Mendoly. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1898 – 1966
Polský malíř bulharského původu (Grzegorz Steffanow Mendoly)

21410. Růže v modrém džbánku
Dražba ukončena:28.06.2018 18:38:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 200 Kč