Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vpravo nahoře G. Mendoly. Rám. Pozn.: Rám poškozen.
o autorovi: 1898 – 1966 Polský malíř bulharského původu (Grzegorz Steffanow Mendoly)