Olej na plátně, 67x99 cm. Monogramováno dole uprostřed GB. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Posouzeno Dorotheum Vídeň.
Nejdelší strana: 110 cm
o autorovi: 1840, Vídeň - 1909, Hinterbrühl u Mödlingu
Krajinář, syn Františka (Franze) Barbariniho, který byl zprvu návrhář a rytec pro zlatníky a později malíř krajinář. Studoval na Akademii výtvarných umění (1857)
a účastnil se výstav v Rakouském uměleckém spolku (od 1887). Své motivy si vybral
z Vídeňského lesa a rakouských hor. Dražba jeho pozůstalosti se konala v Dorotheu roku 1911.