Gustav Klimt - Árbol de la vida

Litografie, 24x20 cm. 27/150. Signováno vpravo dole v tisku Gustav Klimt. Rám, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1862-1918
Rakouský malíř.

34434. Árbol de la vida
Dražba ukončena:18.09.2019 20:32:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:8 500 Kč