Gustav Klimt - Baby

Litografie, 21x22 cm. 61/250. Signováno vpravo dole v tisku Gustav Klimt. Rám, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1862-1918
Rakouský malíř.

37464. Baby
Dražba ukončena:14.11.2019 20:49:10
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 400 Kč