Gustav Klimt - Bauerngarten

Litografie 33/300, 21x20 cm. Signováno vpravo dole v tisku Gustav Klimt. Přiložen certifikát k dílu. Rám, sklo.

Pozn.: Pozdejší otisk.

o autorovi: 1862-1918
Rakouský malíř.

300713. Bauerngarten
Dražba ukončena:11.09.2019 20:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč