Gustav Klimt - Black feather hat

Litografie, 26x20 cm. 34/300. Signováno vpravo dole v tisku Gustav Klimt 1910. Volný list.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1862-1918
Rakouský malíř.

301272. Black feather hat
Dražba ukončena:06.10.2019 20:38:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč