Gustav Klimt - Danae

Litografie 12/100, 20x20 cm. Signováno vpravo dole v tisku Gustav Klimt. Rám, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu. Pochází z edice D and P z roku 1997.

o autorovi: 1862-1918
Rakouský malíř.

34511. Danae
Dražba ukončena:18.09.2019 21:49:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 300 Kč