Gustav Klimt - Death and Life

Litografie, 28x20 cm. Signováno vpravo dole v tisku Gustav Klimt. Rám, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1862-1918
Rakouský malíř.

31766. Death and Life
Dražba ukončena:15.05.2019 21:49:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:11 000 Kč