Gustav Klimt

41495. Die Freundinnen

popis: Litografie 74/250, 21x21 cm. Signováno vpravo a vlevo dole v tisku Gustav Klimt. Rám, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu na zadní straně.

dražba ukončena: 11.03.2020 20:03:30

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 7 000 Kč