Gustav Klimt - Die Musik

Litografie, 21x27 cm. 32/100. Signováno vlevo dole v tisku Gustav Klimt. Volný list.

Pozn.: Printed by DaP 1997.

o autorovi: 1862-1918
Rakouský malíř.

34497. Die Musik
Dražba ukončena:18.09.2019 21:35:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 500 Kč