Gustav Klimt - Die Musik

Litografie 77/250, 27x35 cm. Signováno vlevo dole Gustav Klimt. Rám, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu. Printed by DaP roku 1997.

o autorovi: 1862-1918
Rakouský malíř.

300091. Die Musik
Dražba ukončena:17.08.2019 20:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč