Gustav Klimt - Dívka s ptáky

Litografie, 21x21 cm. Signováno vpravo dole v tisku Gustav Klimt. Slepotisková značka D a P 1997 mimo tisk. Rám, sklo.

o autorovi: 1862-1918
Rakouský malíř.

21792. Dívka s ptáky
Dražba ukončena:19.09.2018 20:01:28
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:24 000 Kč