Gustav Klimt - Hygeia

Litografie 39/100, 27x19 cm. Signováno vpravo dole v tisku Gustav Klimt. Rám, sklo.

Pozn.: Vyšlo v limitované edici D and P roku 1997. Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1862-1918
Rakouský malíř.

24484. Hygeia
Dražba ukončena:15.11.2018 18:51:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:12 000 Kč