Gustav Klimt - Judith 1901

Litografie, 29x16 cm. Signováno vlevo dole v tisku Gustav Klimt. Volný list.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu. Printed by CaS.

o autorovi: 1862-1918
Rakouský malíř.

34493. Judith 1901
Dražba ukončena:18.09.2019 21:31:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:22 000 Kč