Gustav Klimt - Lady with fäche

Litografie, 21x21 cm. 75/250. Signováno vpravo dole v tisku Gustav Klimt. Rám, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu PaD.

o autorovi: 1862-1918
Rakouský malíř.

37476. Lady with fäche
Dražba ukončena:14.11.2019 20:59:38
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč