Gustav Klimt - Le vergini

Litografie, 20x21 cm. 107/250. Signováno vpravo dole dvakrát v tisku Gustav Klimt. Volný list.

Pozn.: Printed by DaP 1997. Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1862-1918
Rakouský malíř.

301224. Le vergini
Dražba ukončena:04.10.2019 20:23:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 700 Kč