Gustav Klimt - Polibek

Litografie, 21x21 cm. 54/100. Signováno vpravo dole v tisku 2x Gustav Klimt. Novotisk. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Vydáno společností DaP r. 1997. Vzadu přiožen certifikát k dílu.

o autorovi: 1862-1918
Rakouský malíř.

22070. Polibek
Dražba ukončena:20.09.2018 20:21:49
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:16 000 Kč