Gustav Klimt - Polibek

Litografie, 21x21 cm. Signováno vpravo dole v tisku Gustav Klimt 4/100.Volný list.

Pozn.: Printed by DaP 1997.

o autorovi: 1862-1918
Rakouský malíř.

300039. Polibek
Dražba ukončena:11.08.2019 20:21:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 600 Kč