Gustav Klimt - Portrait of a Lady

Litografie 140/250, 27x21 cm. Signováno vlevo i vpravo dole v tisku Gustav Klimt. Rám, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu. Printed by DaP 1997.

o autorovi: 1862-1918
Rakouský malíř.

300710. Portrait of a Lady
Dražba ukončena:10.09.2019 20:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč