Gustav Klimt - Portrait of Adele Bloch-Bauer II

Litografie, 28x17 cm. 129/300. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Zezadu certifikát Por D et P.

o autorovi: 1862-1918
Rakouský malíř.

34700. Portrait of Adele Bloch-Bauer II
Dražba ukončena:19.09.2019 21:27:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč