Gustav Klimt - Ritratto di Friederike Maria Beer

Litografie, 27x21 cm. 92/250. Signováno vpravo dole v tisku Gustav Klimt a vlevo dole v tisku Gustav Klimt 1916. Rám, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu, printed by DaP 1997.

o autorovi: 1862-1918
Rakouský malíř.

35911. Ritratto di Friederike Maria Beer
Dražba ukončena:16.10.2019 21:48:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:9 000 Kč