Gustav Klimt - Seňora

Litografie, 37x37 cm. 53/150. Signováno vpravo dole v tisku Gustav Klimt. Rám, sklo.

Pozn.: Pochází z edice C and S. Přiložen certifiát k dílu.

o autorovi: 1862-1918
Rakouský malíř.

31874. Seňora
Dražba ukončena:16.05.2019 19:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:41 000 Kč