Gustav Klimt - Smrt a život

Litografie, 28x33 cm. 1/100. Signováno vpravo dole v tisku Gustav Klimt. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Pozdější otisk. Dílo pochází ze Special Editions Mourlot.

o autorovi: 1862-1918
Rakouský malíř.

24036. Smrt a život
Dražba ukončena:01.11.2018 22:36:41
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč