Gustav Klimt - The Kiss

Litografie, 21x21 cm. Signováno vpravo dole v tisku Gustav Klimt. Rám, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu edice Společnosti D et P z roku 1997.

o autorovi: 1862-1918
Rakouský malíř.

33943. The Kiss
Dražba ukončena:27.06.2019 18:40:39
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:9 000 Kč