Gustav Klimt - Žena v zelených šatech

Litografie, 28x13 cm. Značeno pečetí Gustav Klimt. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1862-1918
Rakouský malíř.

28351. Žena v zelených šatech
Dražba ukončena:13.03.2019 21:42:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:28 000 Kč