Gustav Macoun - Zima

Olej na plátně, 50x65 cm, signováno vlevo dole G. Macoun, rám, zaskleno.

1892, Praha - 1934, Praha

Pozn.: Malba poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

4892. Zima
Dražba ukončena:26.05.2016 20:30:00
Vyvolávací cena:1 800 Kč
vydraženo za:15 000 Kč