Gustav Macoun - Kameničky

Olej na kartonu, 25x35 cm, signováno vlevo dole G. Macoun, rám, zaskleno.

o autorovi: 1892 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

8818. Kameničky
Dražba ukončena:29.03.2017 21:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč