Gustav Macoun - Krajina

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 34x48 cm, signováno vpravo dole G. Macoun, rám, zaskleno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1892 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

15690. Krajina
Dražba ukončena:25.01.2018 19:44:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč