Gustav Macoun - Lesní interier

Olej na plátně. 94x84 cm. Signováno vpravo dole G. Macoun. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1892 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

40040. Lesní interier
Dražba ukončena:30.01.2020 19:51:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:10 000 Kč