Gustav Macoun - Na samotě

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 43x65 cm. Signováno vlevo dole Gust. Macoun 1927. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1892 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

48533. Na samotě
Dražba ukončena:26.08.2020 21:50:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč