Gustav Macoun - Osamělé břízky

Olej na kartonu, 45x65 cm. Signováno vpravo dole G. Macoun. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Karton mírně zvlněn.

o autorovi: 1892 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

52696. Osamělé břízky
Dražba ukončena:25.11.2020 19:04:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč