Gustav Macoun - Osamělý strom

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 28x22 cm, signováno vpravo dole G. Macoun, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Signatura méně zřetelná. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1892 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

17141. Osamělý strom
Dražba ukončena:28.03.2018 18:24:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 000 Kč